Atribuită Cumpărare directă

Cafea boabe LAvazza 1KG - 10 buc/pachet

Număr anunț
DA24864608
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
N JOY HORECA EXPERT SRL (CUI 33550310)
Cod CPV
15861100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662,50 RON
Valoare atribuită
662,50 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662,50 RON

din 662,50 RON estimat