Atribuită
Cumpărare directă
Dispozitiv pentru aspiratie/transfer de solutii perfuzabile cu filtru antibacterian de 0,45 µm pe canalul de echilibrare a presiunilor , capacel culoare verde, conectare tip luer-lock, nu contine latex, nu contine PVC, nu contine DEHP, sterilizare EO. cod produs: 2902802 Ambalaj: cutie x 400 buc mai putin
- Număr anunț
- DA24881585
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33194120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.