Atribuită Cumpărare directă

Suport vertical plastic pentru cataloage ARK 2070- Culoare: verde 313011129 4 8.40 Lei 33.60 Lei Textmarker 1548 FABER-CASTELL 6 buc/set 301130043 1 20.00 Lei 20.00 Lei Pioneze panou pluta/textil 100 buc./cutie ALCO 1400003 1 10.00 Lei 10.00 Lei Magneti tabla magnetica sticla DESQ 330101250 1 20.00 Lei 20.00 Lei Cub din hartie color 9x9cm cu suport, 800 file/set FORPUS 312051208 1 11.00 Lei 11.00 Lei Etichete pentru chei, 50 buc/set OFFICE POINT 327101220 1 18.00 Lei 18.00 Lei Pix corector OFFICE POINT 327101230 2 2.40 Lei 4.80 Lei Chitantier autocopiativ A6, 3 exemplare 303041006 2 7.20 Lei 14.40 Lei Pix cu mecanism SCHNEIDER K15- Culoare scriere: albastru 1211014 5 1.80 Lei 9.00 Lei Agenda A5 zilnica datata 2020, HERLITZ Tucson- Culoare: fucsia 329090952 1 9.99 Lei 9.99 Lei Calendar triptic 2020 331101358 4 6.80 Lei 27.20 Lei Panou pluta 90x120 cm, rama lemn 331051629 2 68.00 Lei 136.00 Lei Carton colorat A4 asortat DACO 160 g/mp, 30 coli/top 321021008 1 14.00 Lei 14.00 Lei Plic C5 kraft siliconic cu burduf 2 cm, GPV 1011018 10 0.70 Lei 7.00 Lei Plic C4 alb siliconic, GPV 1011001 10 0.35 Lei 3.50 Lei Separatoare biblioraft 100 file/set- Culoare: roz 314041012 1 7.80 Lei 7.80 Lei Dosar plastic cu sina si multiperforatii BIURFOL, 20 buc/set- Culoare: portocaliu 314101012 1 20.00 Lei 20.00 Lei Dosar plastic cu sina si multiperforatii BIURFOL, 20 buc/set- Culoare: rosu 314101012 1 20.00 Lei 20.00 Lei Biblioraft plastifiat interior-exterior PP 7.5 cm- Culoare: bleu 326041404 10

Număr anunț
DA24874280
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 POIANA LACULUI (CUI 29438174)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748,65 RON
Valoare atribuită
748,65 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748,65 RON

din 748,65 RON estimat