Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de consumabile birotica si produse de curatenie necesare pentru buna derulare a activitatilor proiectului "Comunitatea Marginalizata Plevna – Dorohoi - program integrat de masuri de intervenție (CMP – Dh)”, Cod proiect: POCU /140/4/2/114921.

Număr anunț
DA24872086
Autoritate contractantă
Fundatia Corona (CUI 24791514)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.139,52 RON
Valoare atribuită
1.139,52 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.139,52 RON

din 1.139,52 RON estimat