Atribuită Cumpărare directă

Test rapid (caseta) imunocromatografic pentru detectarea antigenului de suprafata al hepatitei B in ser sau plasma. Impacehtare: 25 teste / kit. Productie Canada-Artron Produsele detin marcajul de conformitate CE si certificate de calitate pe lot.

Număr anunț
DA24891059
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,50 RON
Valoare atribuită
103,50 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,50 RON

din 103,50 RON estimat