Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor medicale, colectarea se face de 3 ori pe saptamana conform normelor in vigoare. Prin prezenta achizitie prestatorul asigura necesarul de saci si recipiente necesare colectarii deseurilor.

Număr anunț
DA24896140
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat