Atribuită Cumpărare directă

Ulei amestec verde - 5 l

Număr anunț
DA24887325
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,50 RON
Valoare atribuită
152,50 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,50 RON

din 152,50 RON estimat