Atribuită Cumpărare directă

Pachet ace anestezie Ac anestezie spinala G26 (maro) – bizou Quincke - SPINOCAN® G 26 x 3½” 0,45 mm x 88 mm - 4502906-01 Ac anestezie spinala G25(portocaliu)–bizou Quincke-SPINOCAN®G25x3½” 0,53 mm x 88 mm 4505905-01

Număr anunț
DA24888588
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33141321-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,50 RON
Valoare atribuită
487,50 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,50 RON

din 487,50 RON estimat