Atribuită Cumpărare directă

Servicii Dezinfectie prin nebulizare.

Număr anunț
DA24899223
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.178 (CUI 20769247)
Furnizor / câștigător
BEST INOVATIONS IDEA SRL (CUI 37719324)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.065 RON
Valoare atribuită
2.065 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.065 RON

din 2.065 RON estimat