Atribuită
Cumpărare directă
FLUCONAZOL INFOMED 2mg/ml 100 ml solutie perfuzabila Cutie x 20 pungi PVC(prevazute cu 2 tuburi conectoare, dop ambalat intr-un film de PET/Al/PET/PP x 100 ml) BICARBONAT DE SODIU 8,4% 100 ml Cutie x 30 flacoane x 100 ml. Flacon de sticla incolora a cate 100 ml solutie perfuzabila.
- Număr anunț
- DA24878586
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33651000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.469,80 RON
- Valoare atribuită
- 9.469,80 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.