Atribuită
Cumpărare directă
Plasture in rola pe suport de matase, cu margini in zig-zag pentru o rupere usoara, de culoare alba. Cu grad ridicat de extensibilitate, se indeparteaza atraumatic fara a lasa reziduuri. Indicat pentru fixarea delicata a pansamentelor, sondelor, canulelor, cateterelor, recomandat pacientilor cu piele sensibila. Dimensiune : 5 cm x 9,2 m si 2,5cm x9,2m
- Număr anunț
- DA24871982
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.836 RON
- Valoare atribuită
- 1.836 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.