Atribuită
Cumpărare directă
Interventie, in orice situatie, in maxim 2 de ore de la sesizarea defectiunii. In cazul unor defectiuni minore acestea vor fi remediate pe loc, iar in alte cazuri subansamblele defecte vor fi inlocuite contra cost. -deplasare -verificare sistem de supraveghere si constatare ( servicii de mentenanta aferente lunilor februarie,martie, aprilie, pentru un numar de 59 de camere)
- Număr anunț
- DA24891574
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
- Cod CPV
- 50343000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.655 RON
- Valoare atribuită
- 2.655 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.