Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare tip casco - Lot : 9 autovehicule ale DGASPC Sector 4, dupa cum urmeaza: - pentru autoturismul B 16 CIA / UU14SDCJ453692508; - pentru autoturismul B 69 VWJ / UU14SD04452693027; - pentru autoturismul B 984 DGA / UU10SDN4555030401; - pentru autoturismul B 910 DGA / UU1HSDJ9G56405237; - pentru autoturismul B 67 PJT / VF14JL71853282227; - pentru autoturismul B 67 PJU / VF14JL71853064768; - pentru autoturismul B 908 DGA / UU18SDPH558875150; - pentru autoturismul B 903 DGA / WDB906657JP413209; - pentru autoturismul B 902 DGA / WDB906657JP504955; Valabilitate politelor casco: 12 luni.
- Număr anunț
- DA24899035
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.770 RON
- Valoare atribuită
- 20.770 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.