Atribuită
Cumpărare directă
Lucrare extindere si cablare retea internet si telefonie birourile Directiune - Secretariat si Profesori. Prin mascarea tuturor cablurilor de legatura telefonie, internet, alimentare. Montarea echipamentelor in rack - cutie centrala de protectie metalica. Asigurarea furnizarii internet in aceste Birouri prin dispozitiv switch rapid cu o inalta viteza si stabilitate tip Gigabyte
- Număr anunț
- DA24872307
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NADES (CUI 29034133)
- Furnizor / câștigător
- PRACTICAL IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38954212)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.986,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.986,99 RON
- Data publicării
- 19.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.