Atribuită
Cumpărare directă
Leponex 100mg x 50cpr / CLOZAPINUM Xilina 10mg/ml 5/10ml sol inj 1% / LIDOCAINUM cutie x5 fi sol inj ZENTIVA S.A. BUCURESTI Fobiless 37.5mg x 30cps (Venlafaxinum) Betadine 10% 120 ml. solutie (POLYVIDONUM) Nidoflor 15g tub 15g cr ANTIBIOTICE S.A. IASI Siofor 1000 1000mg x 60cpr film ERLIN CHEMIE AG MENARINI GROUP Brufen 400mg x 30cpr / IBUPROFENUM Tine loc de comanda ferma!
- Număr anunț
- DA24918345
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.724,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.724,35 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.