Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunturi de interes public in ziarul Accent Media. Publicarea unui material de mediatizare cu referire la sedinta Consiliului local al orasului Simeria din data de 30.01.2020, dar si a evenimentelor culturale ce se vor desfasura in perioada urmatoare. Materialele vor fi publiate in data de 24.01.2020.

Număr anunț
DA24879309
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
ACCENT MEDIA SRL (CUI 17743905)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat