Atribuită Cumpărare directă

MICRO TUB DE TEST CONIC CU CAPAC, POLIPROPILENA, TIP EPPENDORF 1.5 ML CONF. OFERTA ANUNT ADV 1126220

Număr anunț
DA24906824
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,32 RON
Valoare atribuită
144,32 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,32 RON

din 144,32 RON estimat