Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA DUPA ATRIBUIREA IN SEAP 500mg/2 ML SOL INJ. Cutie x 1 flacon din sticla x 2ml ZENTIVA SA

Număr anunț
DA24910787
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33631400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.120 RON
Valoare atribuită
5.120 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.120 RON

din 5.120 RON estimat