Atribuită Cumpărare directă

1 REFIL KYOCERA TK1160 BUC 1.00 2 PLIC C6 AUTOADEZIV BUC 30.00 3 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 30.00 4 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 30.00 5 DOSAR PVC BUC 50.00 6 KIT TASTATURA +MOUSE A4TECH KRS-8572 BUC 1.00 7 STICK USB KINGSTON DT50/32GB BUC 1.00 8 HARD DISK EXTERN 1TB ADATA AHD650-1TU3-CRD BUC 2.00 9 REFIL HP01X DUBLU BUC 1.00

Număr anunț
DA24881196
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv - Piatra Neamt (CUI 2613249)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664,30 RON
Valoare atribuită
664,30 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

664,30 RON

din 664,30 RON estimat