Atribuită Cumpărare directă

medicamente livrare: paracetamol 100 cut balotesti 100 cut bucuresti propofol 200 cut balotesti 200 cut bucuresti granisetron 100 cut bucuresti 100 cut balotesti

Număr anunț
DA24913571
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.596,50 RON
Valoare atribuită
57.596,50 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.596,50 RON

din 57.596,50 RON estimat