Atribuită Cumpărare directă

1 camera single-administrator Baltag Mihaela, Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. Tarif: 135 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus). 1 camera dubla - Servicii de cazare in camera dubla cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. Tarif: 164 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus), Cristian Gagiu si Cristian Marin. Check in 24.01, check out 25.01.2020.

Număr anunț
DA24904203
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,76 RON
Valoare atribuită
284,76 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,76 RON

din 284,76 RON estimat