Atribuită
Cumpărare directă
E.Coli Mixture I+II+III - Ser aglutinant pentru diagnosticarea antigenelor somatice ale tulpinilor enteropatogene ale E. coli folosind o metoda de aglutinare pe lama. Mixtura contine 3 seruri trivalente :E. coli I+ II+III ( E coli trivalent I: 0111+055+026; E coli trivalent II: 086+0119+0127; E coli trivalent III: 0125+0126+0128) Produs Bio-Rad prezentat in flacoane cu picurator de 3 ml (60 de teste).
- Număr anunț
- DA24879171
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 24327000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.120 RON
- Valoare atribuită
- 1.120 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.