Atribuită Cumpărare directă

Descriere lucrari incluse in pret: a) Verificarea integritatii aparatului; b) Operatii de curatare a aparatului; c) Verificarea si reglarea instalatiei de ardere în scopul realizarii unei arderi complete d) Intocmirea rapoartelor de verificare conform PT A1-2010 (la scadenta) e) Raportare periodica la ISCIR (servicii operator RSVTI unde este cazul) f) Verificarea supapelor de siguranta anual g) Verificarea cosului de fum anual h) Revizie anuala Perioada: 01.01-31.12.2020.

Număr anunț
DA24907172
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.399,94 RON
Valoare atribuită
2.399,94 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.399,94 RON

din 2.399,94 RON estimat