Atribuită
Cumpărare directă
Vas de expansiune pentru instalatii de incalzire si alimentare cu apa. GRUP HIDRAULIC SI VALDA DEVIATOARE CU 3 CAI Kit PENTRU CENTRALA TERMICA ARISTON CU PUTEREA CUPRINSA INTRE 24 SI 35KW.PRETUL CONTINE MANOPERA DE DEMONTAT SI MONTAT GRUP NOU. Beneficiar CSSCF SERA.
- Număr anunț
- DA24886247
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.960 RON
- Valoare atribuită
- 1.960 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.