Atribuită Cumpărare directă

Raport de tura uzina electrica (1 carnet pentru fiecare luna a anului - incepand cu luna februarie) - format A4, set 7 file diferite x nr. zilelor din luna respectiva, file adunate, tipar negru, hartie offset 80g/mp, coperta duplex+eticheta

Număr anunț
DA24887596
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931,56 RON
Valoare atribuită
931,56 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931,56 RON

din 931,56 RON estimat