Atribuită Cumpărare directă

Cateter ghid pentru angioplastie coronariana, tip suport echilibrat, model Launcher, 5-8F, lungime 100 cm, disponibile in toate formele uzuale (JL, JR, EBU, AL, AR, 3DR, MP, HS, MAC, Bypass, Champ, Radial etc)

Număr anunț
DA24895704
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33120000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.840 RON
Valoare atribuită
8.840 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.840 RON

din 8.840 RON estimat