Atribuită
Cumpărare directă
Digi Mobil Business Nelimitat 3.3 euro * 5 pachete - 16.5 euro echivalent 78.86 lei Digi Internet Business 150 mbps 45 euro echivalent 215,1 lei DIGITEL CONECT 2 - 2 euro echivalent 9.56 lei Optiune telefon 66 euro echivalent 315,43 Valoare totala final: 618.95
- Număr anunț
- DA24880079
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.427,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.427,40 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.