Atribuită Cumpărare directă

Apa minerala naturala imbogatita cu dioxid de carbon de la sursa Continut CO2: min. 3.500 mg/l Compozitia chimica (mg/l) Analiza SNAM Sursa F1 Minerale dizolvate : 1058(mg/l) Cloruri 13,61 Sulfati 1,23 Sodiu 63,19 Potasiu 9,15 Calciu 108,1 Magneziu 42,42 Hidrogencarbonati 732 pH 5.5

Număr anunț
DA24925465
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
PERLA HARGHITEI SA (CUI 505623)
Cod CPV
15981200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.411,52 RON
Valoare atribuită
2.411,52 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.411,52 RON

din 2.411,52 RON estimat