Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse pentru dotarea Bazin de Inot

Număr anunț
DA24898492
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI 4563007)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI 8808509)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.979,40 RON
Valoare atribuită
3.979,40 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.979,40 RON

din 3.979,40 RON estimat