Atribuită Cumpărare directă

ELABORARE STUDIU DE FEZABILITATE/DALI/PROIECT TEHNIC PENTRU CONSTRUIREA/MODERNIZAREA/REABILITAREA/EXTINDEREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC PENTRU REDUCEREA CONSUMULUI DE ENERGIE ELECTRICA SI A CHELTUIELILOR DE INTRETINERE PRIN MONTARE CORPURI DE ILUMINAT MODERNE CU TEHNOLOGIE LED, LA SISTEMUL DE ILUMINAT PUBLIC DIN COMUNA RAU ALB ,JUDETUL DAMBOVITA

Număr anunț
DA24909747
Autoritate contractantă
COMUNA RAU ALB (CUI 17302844)
Furnizor / câștigător
SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat