Atribuită Cumpărare directă

Achizitie cleste sertizare strangere 427/4CG 220 mm.. Pretul include si cheltuielile de transport. Livrarea produselor se va face la Sucursala Cluj (Cluj-Napoca, str.Taberei) dupa primirea comenzii ferme din partea beneficiarului.

Număr anunț
DA24884117
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,35 RON
Valoare atribuită
256,35 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,35 RON

din 256,35 RON estimat