Atribuită
Cumpărare directă
cutie arhivare 47x 3.80 elastic bani 25x 3.8 biblioraft 30 x5.20 decapsator 10x 2.20 clips hartie 12mm 5x 1.50 clips hartie 19mm 5x 1.80 clips hartie 44mm 5x 5.30 clips hartie 32 mm 10x 3.50 dosar plastic 500 x 0.6 rola plotter a 0 1x 125.0 foarfeca 175 cmm 5x 4.10 foarfeca 210mm 5x 6.10 marker negru 40x 1.80 post it 12 x 7.5capsator mare 5x 18.50 perforator mare 5x 25.50 index plastic 20x 2.90 agrafe 33mm 30x1.10 agrafe 78mm 10x3.80 registru matematica a4 10x 8.95 tus negru 5x 4.50 dosar 1/2 portocaliu 50x 2.10 calculator 40.0x5 plic alb siliconic c4 5 x 25.50 lupa 1x5.50 pix albastru k15 50x 1.80
- Număr anunț
- DA24903728
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- ZOOM OPTIM OFFICE S.R.L. (CUI 38820199)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.156,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.156,60 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.