Atribuită
Cumpărare directă
Manusi examinare latex pudrate S - 3000 buc * 0,096 lei Manusi examinare latex pudrate L - 16100 buc * 0,096 lei Manusi examinare latex pudrate M -16400 buc* 0,096 lei Manusi nitril L 18 seturi * 10,60 lei Manusi nitril M 70 seturi * 10,60 lei Manusi nitril S 21 seturi * 10,60 lei Manusi chirurgicale pudrate nr. 7 500* 0.64 Manusi chirurgicale pudrate nr. 7.5 900*0,64 Manusi chirurgicale pudrate nr. 8.5 50 * 0,64
- Număr anunț
- DA24918644
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.491,39 RON
- Valoare atribuită
- 5.491,39 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.