Atribuită
Cumpărare directă
Catedra cu dulap (1200x600x750mm) 10 340.47 MSSU-158-IMN Banca model UNIVERSAL REGLABIL 2 75 164.61 TSTAE300 TABLA SCOLARA TRIPTICA ALBA 1500X1200/3000 10 1215.41 MK-WB-A Marker albastru pentru tabla interactiva si white board 10 0.06 MK-WB-N Marker negru pentru tabla interactiva si white board 10 0.06 MK-WB-R Marker rosu pentru tabla interactiva si white board 10 0.06 MBShMR18 Dulap Modular 3 (900x390x1800mm) 10 766.21 mai putin pachet mobilier 2 Cuier de perete (1200x300mm) 25 94.05 MBSHO300/1X4 Dulap cusetat 1x4 (300x500x1800mm) 40 297.9 MBSP02 Scaun profesor MBSP02 10 66.5 TIEUR88 Tabla interactiva multi-touch Eurodidactica 88 inch 2 2684.96 MSSU-158ISN Scaun model UNIVERSAL REGLABIL 2 75 103.23 mai putin
- Număr anunț
- DA24899033
- Autoritate contractantă
- Comuna Urzica (Consiliul Local Urzica) (CUI 5102370)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.612,87 RON
- Valoare atribuită
- 63.612,87 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.