Atribuită Cumpărare directă

LIVRAREA SE VA FACE PE BAZA DE COMANDA !!! Sana 0,2 kg / pahar - Sana gr. 3,6% grasime mod de ambalare 0,2 kg/ pahar Branza telemea vid - mod de ambalare vid 0,3 - 0,5kg/buc Smantana consum gr.20% - mod ambalare galetusa 1kg

Număr anunț
DA24896238
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
CALION PROD S.R.L. (CUI 4870630)
Cod CPV
15551000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat