Atribuită
Cumpărare directă
pachet de alimente 3 RAURENI ZARZAVAT CI. 700G 5,174 TELINA RO KG C.I VRAC 3 OLY.PASTA TOMATE 24% 800G 1 OUA CLASA L 30BUC COCOS 1 OLYMPIA BORS 1L 2 OLPO ULEI FL.SOARELUI1L 6 ELIO MAZARE VERDE 800G 4,972 MORCOVI RO. KG C.I VRAC 3 CONSERVF.ZARZ.CIO700G 4,672 VARZA ALBA RO. KG. CI VRAC 1 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC C.I 2 TPS FASOLE ALBA 1KG
- Număr anunț
- DA24897880
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,41 RON
- Valoare atribuită
- 159,41 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.