Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si mentenanta electrocautere, abonament lunar pentru 10 electrocautere Valleylab, constand in: verificarea conexiunilor electrice; curatarea placilor electronice si a altor componente; teste de verificare a puterilor pe diverse sarcini; teste de electrosecuritate de joasa si inalta tensiune, joasa si inalta frecventa; teste pentru verificarea pragurilor alarmelor; cu intocmire de buletin de verificare. Se acorda 6 luni garantie pentru manopera. Piesele de schimb necesare reparatiilor nu fac obiectul acestei achizitii. Acestea vor fi achizitionate separat in baza unui deviz estimativ. Timpul de interventie este de maxim 48 de ore de la primirea sesizarii. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA24926714
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.