Atribuită
Cumpărare directă
SR EN13946:2014 Calitatea apei. Ghid pentru prelevarea uzuală şi pretratarea diatomeelor bentonice din râuri şi lacuri Limba romana - 1 bucata SI SR EN 14407:2014 Calitatea apei. Ghid pentru identificarea şi numărarea probelor de diatomee bentice din râuri şi lacuri Limba romana - 1 bucata. Prezenta achizitie constituie comanda ferma.
- Număr anunț
- DA24926753
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,91 RON
- Valoare atribuită
- 168,91 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.