Atribuită Cumpărare directă

Servicii elaborare DALI , studiu geotehnic si expertiza tehnica pentru proiectul: Reabilitare si modernizare drumuri locale in sat Harmanestii Vechi si sat Boldesti in comuna Harmanesti, judetul Iasi

Număr anunț
DA24896654
Autoritate contractantă
COMUNA HARMANESTI (CONSILIUL LOCAL HARMANESTI) (CUI 16570210)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
79311100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat