Atribuită Cumpărare directă

CARTOFI-26,5KG;MORCOVI-16,2KG;VARZA-3,5KG;ARDEI KAPIA-3,2KG;CLEMENTINE-9,5KG;PERE-18,3KG;BANANE-11,5KG

Număr anunț
DA24913311
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIMII PASI"AIUD (CUI 32345563)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,71 RON
Valoare atribuită
331,71 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,71 RON

din 331,71 RON estimat