Atribuită Cumpărare directă

bromhexin cp 90 cupripen 250 mg cp 540 dermazin crema tub/regen 2 essentiale cp 640 fenilbutazona crema tub 4 ginkor fort cp 60 nidoflor tub 2 omeprazol 20 mg cp 180 pantoprazol 20 mg cp 30 sortis 80 mg cp/atoris 80 60 troxerutin tub 3 mai putin

Număr anunț
DA24881096
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
DEXTER INVEST SRL (CUI 4020302)
Cod CPV
85149000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.045,33 RON
Valoare atribuită
2.045,33 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045,33 RON

din 2.045,33 RON estimat