Atribuită Cumpărare directă

RAR Sibiu ( m022/15.01.2020 ) : constatare defecte stand frana reprezentanta Sibiu (inclusiv cheltuieli deplasare)

Număr anunț
DA24919385
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
AUTO TEST ECHIPAMENT SRL (CUI 8672058)
Cod CPV
50413000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.165 RON
Valoare atribuită
2.165 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.165 RON

din 2.165 RON estimat