Atribuită
Cumpărare directă
1. senzor de miscare 360gr= 5x98.00; 2. lac incolor 0.75=6x29.00 3. holsurub4x18= 500x0.10; 4. holsurub 4x60= 500x0.15; 5. piulita m8=100x0.10; 6. glisiera 40= 2x16.00; 7. maner tragator= 12x9.50; 8. balama aruncatoare=25x4.50; 9. flotor 3/8= 12x38.50; 10. mecanism wc= 10x54.00; 11. robinet trecere 1/2 nr 2= 18x14.50; 12.niplu 1/2=10x4.20; 13. intrerupator cap cruce= 8x27.00
- Număr anunț
- DA24927474
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.578,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.578,50 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.