Atribuită Cumpărare directă

FAIRY EXPERT LEMON 5L SANO ANTI KALK UNIV4IN1 7 SANO FORTE PLUS GEL 500ML NUFAR PT.FAIANTA 3L SANO F.PLUS ARAGAZ750ML ENIGMA BUR.SARMA PROF10BU EPACK BURETI VASE 10BUC FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST ARH CALENDAR A3/12COLI/OR HER AGENDA A5 DATATA/320P OTI REZERVA MOP ROTATIV V PLS MOP SINTETIC 105G

Număr anunț
DA24913395
Autoritate contractantă
COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,31 RON
Valoare atribuită
223,31 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,31 RON

din 223,31 RON estimat