Atribuită
Cumpărare directă
PORTOCALE GR KG CI MERE GOLDEN RO. KG C.II CARTOFI ALBI RO.10KG BUC VARZA ALBA RO KG C.I CEAPA GALBENA GASTRO NL K PATRUNJEL RO LG C.I ARDEI GRAS ROSU ES KG CII ARDEI GRAS ROSU ES KG CII PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA RO KG C.I VRAC BANANE AMIGO PA KG CII VR ROSII ES KG C.I VRAC ROSII ES KG C.I VRAC NAPOLACT LAPTE 3,5% 1L ORLANDO STAFIDE BRUNE1KG MILKA CH.WAFER MILK 30G MY MOTTO COCOA CCO 34G COVALACT UNT 80% 200G AS.OUA CLASA M 30BUC MORCOVI TAIATI CUB2,5KG CAMARA VERDE MAZARE BOABE SPANAC TOCAT PORTII 250 ARDEI CUBURI 2,5KG ZUZU IAURT 3% 140G 7+1 .
- Număr anunț
- DA24885161
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.011,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.011,95 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.