Atribuită Cumpărare directă

COTLET PORC FARA OS REF 12.2 KG, CPL TOCAT 10.2 KG

Număr anunț
DA24898527
Autoritate contractantă
G.P.P NR.8 (CUI 29074200)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI 1753287)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,54 RON
Valoare atribuită
393,54 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,54 RON

din 393,54 RON estimat