Atribuită
Cumpărare directă
Folia compresiva pentru cicatrici Cimeosil este indicata in prevenirea aparitiei si tratamentul cicatricilor, inclusiv al celor cheloide si hipertrofice, rezultate in urma interventiilor chirurgicale (cezariene, operatii estetice etc.), sau a altor traumatisme ale tegumentului (arsuri, abraziuni, ulceratii). Folia compresiva Cimeosil prezinta urmatoarele caracteristici: adeziva, usor de aplicat, confortabila,se poate refolosi(dupa spalare), nu necesita aplicarea unui bandaj suplimentar, nu irita pielea. Compozitie - Polysiloxanes
- Număr anunț
- DA24906355
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- LC RHEA MEDICAL CARE SRL (CUI 22512001)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.037,12 RON
- Valoare atribuită
- 14.037,12 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.