Atribuită
Cumpărare directă
CONTRACT DE ACHIZITIE COMBUSTIBIL PE BAZA DE CARDURI CU LIMITA MAXIMA DE 2600L/LUNA LA CARE SE ADAUGA, ASOCIATE UNUIA DINTRE CARDURI, MATERIALE CONSUMABILE DE TIP ULEI, LICHID DE PARBRIZ, ANTIGEL, ETC. IN VALOARE LUNARA MAXIMA DE 1000 LEI. DURATA CONTRACTULUI 12 LUNI. FACTURARE LUNARA.
- Număr anunț
- DA24927697
- Autoritate contractantă
- COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.