Atribuită
Cumpărare directă
Cartus imprimanta Brother DCP 1510E - 3 buc x 35 lei, cf ref 635/15.01.2020-Compartiment Audit intern; Cartus Laser Samsung SCX 3205 4 buc x 52 lei, cf ref 691/15.01.2020-BMIP; Cartus compatibil Brother DCP 2500D 2 buc x 35 lei, cf ref 797/17.01.2020-ZV; Cartus laser compatibil Brother L2512 5 buc x 80 lei (4 buc cf ref 797/17.01.2020-ZV; 1 buc cf ref 898/20.01.2020-Cim Sf. Lazar (Avize)); Cartus Laser compatibil Canon MF 231 5 buc x 34 lei si Cartus laser compatibil Canon MF3010 5 buc x 34 lei, cf ref 1218/23.01.2020-Incasari-Plati.
- Număr anunț
- DA24913185
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123 RON
- Valoare atribuită
- 1.123 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.