Atribuită Cumpărare directă

SCAUN DIRECTORIAL US91 VOLANCE, WENGE Scaunul de birou US91 Volance este fabricat din PU/PVC/Mesh, baza si manere metalice cromate. Produsul este prevazut cu cilindru pneumatic de ridicare/coborare si sistem de balans. Scaunul dispune de suport lombar pentru a asigura ergonomia utilizatorului. Culoare WENGE Tip Material baza si maner cromat, tapiterie PU/PVC/mesh Greutate 18.20 kg Greutate maximă admisă 150 kg Dimensiune produs 65x71x105-115cm Dimensiune ambalaj 70x32.5x59cm Garantie 24 luni. aceasta achizitie tine loc de comanda ferma , si vrem culoarea pe gri

Număr anunț
DA24900381
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
33193120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat